Udane warsztaty w IDEA Przestrzeń Biznesu

wpis w: Uncategorized | 0

Prowadząca warsztat “Rozmowa kwalifikacyjna w języku angielskim” Maria Guzek oraz Małgorzata Czaj zapewniły uczestnikom rzeczywistą atmosferę panującą podczas rozmowy o pracę. Każda osoba biorąca udział w zajęciach, mogła zweryfikować swoją znajomość języka angielskiego, jak i pozbyć się swoich obaw i stresu.  

Cztery godziny warsztatów były intensywne, obfite w wiedzę i doświadczenie. Uczestnicy otrzymali konstruktywną krytykę (ale nikt się nie gniewał – wręcz prosił o więcej :)), cenne wskazówki i rady oraz materiał z zajęć zawierający specjalistyczne słownictwo na poziomie zaawansowanym.  

 

Teraz z pewnością każdy uczestnik nie będzie bał się przyszłej rozmowy kwalifikacyjnej. Specjalistki, Maria Guzek i Małgorzata Czaj, świetnie przygotowały ich do starcia w walce o wymarzone miejsce pracy.

Dziękujemy bardzo za zaangażowanie i wkład rekruterom, uczestnikom za przybycie oraz zarządcy budynku IDEA Przestrze biznesu za pomoc w organizacji przedsięwzięcia. Tym samym, dzieci są o krok bliżej wyjazdu na kolonie. Akcja charytatywna Junior Camp idzie naprzód.

Do zobaczenia na innych akcjach 😉